Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Cryptom Bosphorus Boat Show - Deniz

Cryptom Bosphorus Boat Show - Deniz

2007 senesinden bu güne kadar sektörün sahiplendiği fuar olan BOAT SHOW fuarlarını sektör temsilcisi olarak destekleyen ve dolayısıyla da çok büyük katkı sağlayan, sektörün en büyük STK larından biri olan Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği YATED’in bir kuruluşu olan YATED Fuarcılık A.Ş. ‘Kendi Fuar Markası’ olan Cryptom Bosphorus Boat Show Deniz ve Bosphorus Boat Show Kara Fuarları için ED Fuarcılık ile 2022-2025 yıllarını kapsayan Stratejik İşbirliği Sözleşmesi imzalamıştır.

2022 yılının ilk Cryptom Bosphorus Boat Show Deniz Fuarı 11-20 Kasım 2022 tarihlerinde Marintürk Istanbul Cıty Port Pendik’te yapılacaktır.

Derneğimizin Fuar şirketi YATED Fuarcılık ile ED Fuarcılık işbirliğinde 11-20 Kasım 2022 tarihlerinde Marinturk İstanbul City Port 'da gerçekleştirilecek olan 'Cryptom Bosphorus Boat Show' Fuarına Motoryat, Yelkenli, Catamaran, Megayat, Sürat Tekneleri, Bot, Spor Bot, Motor Tekne Ekipman ve Aksesuarları, Deniz Motosikleti, Deniz Oyuncakları, Dalış Malzemeler, Balıkçılık Malzemeleri, Leasing ve Sigorta Kuruluşları vs; Tekne ile, Loca Standı ile, Konik Çadır ile ve Boş Alan ile katılım sağlayabileceklerdir.

middle-banner image

ZİYARETÇİ MERKEZİ

Cryptom Bosphorus Boat Show Deniz Fuarı 11 - 20 Kasım 2022 tarihinde MarinTurk İstanbul City Port’ ta YATED Fuarcılık ve ED Fuarcılık tarafından düzenlenecektir.

Fuar, yeniden Pendik’ te yapılmaya başlanacak ve uzun yıllar boyunca sektörün değişmeyen adresi olacaktır.

9 gün sürecek olan fuarda, Mega yatlar, Motor yatlar, Yelkenli tekneler, Katamaranlar, Spor botlar, Sürat tekneleri, Botlar, Tekne Motorları, Tekne ekipman ve aksesuarlar, Deniz motosikleti, Deniz oyuncakları, Sektörün önde gelen Leasing ve Sigorta firmaları, Tekne tekstili, Tekne elektroniği ve daha birçok ürün bu fuarda sergilenmek üzere yerlerini alacaktır.

Her zevke ve ihtiyaca uygun yerli tekne marka / modelleri ve dünya markaları bu fuarda görücüye çıkacaktır. Cryptom Bosphorus Boat Show Deniz, 500’ den fazla marka ve yüzlerce tekne 45.000’ den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapacaktır. Cryptom Bosphorus Boat Show Deniz Fuarı, sektörün lider markalarını, her ihtiyaca ve zevke uygun tekneyi bir araya getiren, ekipman ve aksesuar çeşitleri olarak zengin çeşitliliği ile ziyaretçiye aradığını bulmasını sağlayan yepyeni bir bakış açısı ile organize edilecek olan fuardır.

Yıllarca edinilen tecrübe ve Pendik marinanın lokasyonunun kolaylığı ziyaretçiyi alıştığı eski dopdolu fuarları yeniden sunacak. İstanbul’un Anadolu Yakasının merkezine yakın ve Avrupa – Anadolu için kolay ulaşımın noktası olan Pendik hem katılımcı hem ziyaretçi için yeniden Boat Show’ un merkezi olmaya hazırlanıyor. Bu süreçte en başından itibaren yer alıp tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.

İyi tanıtım ve pazarlama programı ile yüz binlerce ziyaretçiye ulaşacak olan Cryptom Bosphorus Boat Show Deniz, katılımcılarımızı doğru ziyaretçi ile buluşturacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

  • Tekne (Motoryat, Yelkenli, Catamaran, Spor Boat, Megayat, Sürat Teknesi)
  • Bot
  • Tekne Motoru 
  • Tekne ekipman ve aksesuarları
  • Deniz motosikleti
  • Deniz oyuncakları
  • Dalış malzemeleri
  • Balıkçılık malzemeleri
  • Leasing ve sigorta kuruluşları
  • Kara - deniz araçları ve  ekipmanları

FUAR KÜNYESİ

Fuar Alan                            : MarinTurk İstanbul City Port, Pendik

Fuar Tarihi                          : 11-20 KASIM 2022

Katılımcı Firma Adedi       : 150 + 

Katılımcı Tekne Adedi      : 150 + 

Marka Adedi                      : 500 +

Fuar Alanı m2                    : 150.000 m2 ​

Ziyaretçi Adedi                 : 45.000 +

NEDEN KATILMALISINIZ

Cryptom Bosphorus Boat Show Deniz, sektörün lider markalarını ve her ihtiyaca, zevke uygun tekneyi bir araya getiren, ekipman ve aksesuar çeşitleri olarak zengin çeşitliliği ile ziyaretçiye aradığını bulmasını sağlayan yepyeni bir bakış açısı ile organize edilecek olan fuardır.

Yıllarca edinilen tecrübe ve MarinTurk İstanbul City Port' un lokasyonunun kolaylığı, ziyaretçiye alıştığı eski dopdolu fuarları yeniden sunacak.

İstanbul’un Anadolu Yakasının merkezine yakın ve Avrupa – Anadolu için kolay ulaşımın noktası olan Pendik hem katılımcı hem ziyaretçi için Boat Show’ un merkezi olmaya hazırlanıyor. Bu süreçte en başından itibaren yer alıp tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.

KATILIM KOŞULLARI

Siz değerli katılımcılarımızın fuar katılımı kararı için gerekli bilgileri temin edebileceğiniz kitapçığa kolayca ulaşabilirsiniz.
You can easily access the booklet, where you can provide the information required for our valued participants' decision to attend the fair.

YERLEŞİM PLANI

Not : Yerleşim Planının daha büyük halini cihazınıza indirmek için kütfen görsele tıklayınız.

FUAR ALANI / ULAŞIM / SAATLER

Günler/Saatler Sabah 10:00 / Akşam 19:00
Adres Batı, Sahil Bulvarı, No:9 D:1, 34890 Pendik/İstanbul
Kroki